Ćwiczenia cielesne w patriotycznym Parku Jordana

12

Ćwiczenia cielesne w patriotycznym Parku Jordana

Kraków, maj 2015 r.

(zdj. Józef Wieczorek)

Podtrzymywanie idei dr Henryka Jordana ( połączenie patriotyzmu ze sprawnością fizyczną)  i nie zważanie na zarzuty władz Dzielnicy V Krakowa o nadmiar patriotyzmu w Parku.

Młodzież nic sobie nie robi z takich zarzutów i ćwiczy wśród pomników Wielkich Polaków XX wieku. 

8

Władzom dzielnicy też by się przydały ćwiczenia cielesne, a przede wszystkim umysłowe,  ale czy nie byłoby lepiej i taniej, aby dzielnicami rządziły władze już cieleśnie i umysłowo przygotowane do pełnienia takiej funkcji ?

10

5

6

13

4 comments on “Ćwiczenia cielesne w patriotycznym Parku Jordana

  1. Przed II turą debaty bardzo zachęcam prezydenta do medytacji ćwiczebnej w Parku Jordana- wśród Wielkich Bohaterów P R A W D Y aż do śmierci. Można indywidualnie, bez kamer, ale skoro tak je lubi to zwołać rodzinkę zachwyconych In Vitro, tych kochających inaczej,tych od zarzynania ludzi nienarodzonych,tych z nadzianymi portfelami -okradającymi Polskę,tych z Placu Zbawiciela, sikających na modlących się i przerobione na chłopów chore umysłowo baby i tych z „róbta co chceta” no i oczywista premierową tuskową,niesiołowskich, kamińskichhh! całą opłacaną sowicie zgraję zdrajców, medialnych Judaszów i nie tylko medialnych.Och ! dużo, dużo kamer a koniecznie d u c h a św.prezydenckiej niepamięci Dziadzia z Wermachtu.
    Sukces zapewniony -w dobrze dobranym stroju skąpym, bowiem wyborcy pragną w całej krasie zachwycić się seksapilem prezydenckiej aparycji ochronionym wyborczym garniturem.Co się kryje w prezydenckim intelekcie- wiemy.Nie wiemy co p o d ….garniturkiem- wszak demokracja pozwala -Wolność-Równość-Braterstwo- ale proszę bez gilotyny panie pragnący spokoju.

    Polubienie

  2. Pingback: Patriotyczny Park Jordana na celowniku Gazety Wyborczej ! | Józef Wieczorek w Krakowie (i nie tylko) w 2015 r

  3. Pingback: Aktywiści – nienawistnicy, dziennikarze – propagandyści w 100-lecie odzyskania Niepodległości | Blog akademickiego nonkonformisty - Józefa Wieczorka

  4. Pingback: Konieczna rewaloryzacja krakowskich rad ! | Blog akademickiego nonkonformisty - Józefa Wieczorka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s